Kontakt

Sportkontorets öppettider

Under rådande omständigheter så tar vi endast emot en besökare åt gången i vår reception. Ni når oss säkrast via vår epost som ni hittar på här nedan eller via telefon 0340-89811. 

 

Kontorets och kontorstelefonens ordinarie öppettider är:

Måndag – Fredag (ej röda dagar): kl.10.00-12.00 & 13.00-14.00.
Lunchstängt 12.00 – 13.00

Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

 

Adress:

Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
info@boisfc.nu

Klubbchef

Dan Skogman
073-026 20 52
dan@boisfc.nu

 

Manager

Joakim Persson
073-029 39 09
joakim@boisfc.nu

 

Akademi- & Sportchef

Martin Pringle
martin.Pringle@boisfc.nu

 

Evenemangsansvarig

Ludwig Bengtsson Backman
ludwig.bb@boisfc.nu
072-308 98 11

Försäljning/Marknad

Joakim Lindner
joakim.Lindner@boisfc.nu

 

Försäljning/Marknad

Hampus Zackrisson
073-154 85 48
hampus.Zackrisson@boisfc.nu

 

Ekonomi

Lars Elisson
lars.e@boisfc.nu

Ungdomskoordinator & Administration

Jonas Lejeviken
073-986 30 32
jonas@boisfc.nu

 

Administration

Pauline Knutsson
pauline@boisfc.nu

SLO

Jennie Adolfsson
jennie.adolfsson@boisfc.nu

Niklas Mårtensson
niklas.martensson@boisfc.nu

 

Säkerhetsansvarig

Ulf Johansson

0 kr
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.