Kontakt

Ordinarie Öppettider:

Måndag – Fredag (ej röda dagar): klockan 10.00 - 14.00

Varierande öppettider:

 

SEMESTERSTÄNGT v.28 & v.29

 

OBS! Utöver kontorets öppettider tar vi endast emot bokade besök.  

Önskar ni komma i kontakt med någon av personalen är ni välkommen att höra av er via e-post eller ringa direkt. Säkrast når ni oss via mail. Kontaktuppgifter finns längre ner på sidan.

Adress Sportkontoret:

Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
info@boisfc.nu

Klubbchef

Dan Skogman
070-982 09 68
dan@boisfc.nu

 

Sportchef

Thomas Askebrand
076-199 93 30
thomas.askebrand@boisfc.nu

Akademichef

Martin Skogman
070-5627146
martin.skogman@boisfc.nu

Marknad/Sponsring

Joakim Lindner
070-769 90 70
joakim.lindner@boisfc.nu

 

Marknad/Sponsring

Hampus Zackrisson
073-154 85 48
hampus.zackrisson@boisfc.nu 

Kommunikatör

Robin Tranberg
076-218 89 68
robin.tranberg@boisfc.nu

 

Ungdomskoordinator/ Administration

Jonas Lejeviken
073-986 30 32
jonas@boisfc.nu

 

Administration

Pauline Knutsson
0340 898 11
pauline@boisfc.nu

Ekonomi

Lars Elisson
lars.e@boisfc.nu

Fakturor skickas till:
faktura@boisfc.nu

 

Ackreditering Media

media@boisfc.nu
Läs mer här

 

Ackreditering Scout / Agent

scouting@boisfc.nu
Läs mer här

 

Biljettfrågor

biljett@boisfc.nu
Läs mer här

 

Säkerhetsansvarig

Ulf Johansson
ulf@boisfc.nu

 

Sportslig Administratör

Gert Inge Svensson
070-651 93 67
gert-inge@boisfc.nu

0 kr
Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.