Kontakt

Sportkontorets öppettider

Måndag – Fredag (ej röda dagar): kl.10.00-12.00 & 13.00-14.00.
Lunchstängt 12.00 – 13.00

Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

OBS! Utöver kontorets öppettider tar vi endast emot bokade besök. I våra lokaler kan det pågå aktivitet ej ämnad för allmänheten såsom känsliga möten m.m, så vänligen respektera dessa tider och de avspärrningar som finns i våra lokaler.

 

Adress:

Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
info@boisfc.nu

Klubbchef

Dan Skogman
073-026 20 52
dan@boisfc.nu

 

Manager

Joakim Persson
073-029 39 09
joakim@boisfc.nu

 

Akademi- & Sportchef

Martin Pringle
070-350 80 68
martin.Pringle@boisfc.nu

Försäljnings- och Marknadschef


Fredrik Wallin
070-668 41 00
fredrik.wallin@boisfc.nu

 

Marknad/Sponsring

Joakim Lindner
070-769 90 70
joakim.Lindner@boisfc.nu

 

Marknad/Sponsring

Hampus Zackrisson
073-154 85 48
hampus.Zackrisson@boisfc.nu

 

Ekonomi

Lars Elisson
073-432 19 18
lars.e@boisfc.nu

Ungdomskoordinator & Administration

Jonas Lejeviken
073-986 30 32
jonas@boisfc.nu

 

Reception/Administration

Pauline Knutsson
pauline@boisfc.nu

Evenemangsansvarig

Ludwig Bengtsson Backman
ludwig.bb@boisfc.nu
072-308 98 11

 

SLO

Jennie Adolfsson
jennie.adolfsson@boisfc.nu

Niklas Mårtensson
niklas.martensson@boisfc.nu

 

Säkerhetsansvarig

Ulf Johansson

0 kr
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.