Kontakt

 

 Ordinarie Öppettider:

Måndag – Fredag (ej röda dagar): kl.10.00-12.00 & 13.00-14.00.
Lunchstängt 12.00 – 13.00

OBS! Fredag 27/5 är kontoret STÄNGT! 

Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

OBS! Utöver kontorets öppettider tar vi endast emot bokade besök. I våra lokaler kan det pågå aktivitet ej ämnad för allmänheten såsom känsliga möten m.m, så vänligen respektera dessa tider och de avspärrningar som finns i våra lokaler.

 

Adress:

Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
info@boisfc.nu

Klubbchef

Dan Skogman
073-026 20 52
dan@boisfc.nu

 

Manager

Joakim Persson
073-029 39 09
joakim@boisfc.nu

 

Sportchef

Martin Pringle
070-350 80 68
martin.Pringle@boisfc.nu

 

Akademichef

Martin Skogman
070-5627146
martin.skogman@boisfc.nu

Försäljnings- och Marknadschef

Fredrik Wallin
070-668 41 00
fredrik.wallin@boisfc.nu

 

Marknad/Sponsring

Joakim Lindner
070-769 90 70
joakim.Lindner@boisfc.nu

 

Marknad/Sponsring

Hampus Zackrisson
073-154 85 48
hampus.Zackrisson@boisfc.nu

 

Ekonomi

Lars Elisson
073-432 19 18
lars.e@boisfc.nu

Ungdomskoordinator & Administration

Jonas Lejeviken
073-986 30 32
jonas@boisfc.nu

 

Reception/Administration

Pauline Knutsson
pauline@boisfc.nu

Evenemangs- och Kommunikationsansvarig

Ludwig Bengtsson Backman
ludwig.bb@boisfc.nu
072-308 98 11

 

SLO

Jennie Adolfsson
jennie.adolfsson@boisfc.nu

Niklas Mårtensson
niklas.martensson@boisfc.nu

 

Säkerhetsansvarig

Ulf Johansson
ulf@boisfc.nu

0 kr
Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.