Styrelse

Styrelse 2021

Lars Karlsson, ordförande
e-post: lars@boisfc.nu

Pelle Larsson, ledamot
e-post: pelle@boisfc.nu

Hanna Nyström, ledamot
e-post: hanna@boisfc.nu

Henrik Dahl, ledamot
e-post: henrik.dahl@boisfc.nu

Peter Birk, ledamot
epost: peter.birk@boisfc.nu

Sebastian Johansson, ledamot
epost: sebastian.johansson@boisfc.nu

Ann Thomson Ahlbom, ledamot
epost: ann.thomson@boisfc.nu 

Jens Petersson, ledamot
epost: jens.petersson@boisfc.nu

 

Valberedning

Tveka inte att höra av dig till valberedningen med frågor och förslag.

Tommy Johnsson, ordförande
e-post: tommy@boisfc.nu
telefonnummer: 070-550 77 74

Greger Bergendahl
epost: greger.bergendal@gmail.com
telefonnumer: 072-707 99 66

Pär Munther
e-post: Par@boisfc.nu
telefonnummer: 070-347 03 54

0 kr
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.